KONST / Litografier / Färglitografi 12066479
nr 1206 6479
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 256/290, daterad -87. Motivet: 40x28 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:35:07
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim